Snídaně

Bohatě posnídejte v naší kavárně v klidu a pohodě, nechte se zlákat naší rozmanitou nabídkou od slaných až po sladké pokrmy doprovázené nejrůznějšími nápoji. Začněte den právě u nás!

Báječný den začíná snídaní

Čerstvé pečivo

Máte rádi teplé máslové croissanty, domácí štrůdl, čokoládové brownies nebo dáváte raději přednost křupavým plněným bagetkám? 

Lívance

Lívance neodmyslitelně patří k snídani, a kdo si chce vychutnat snídaňovou pohodu, určitě zvolí právě naše lívance se šlehačkou a jogurtem

Moučníky

Plněné koláčky, muffiny, makové řezy a spousta dalších moučníků Vám po ránu dodá potřebnou energii

Snídaně je základ

V naší kavárně Modré dveře mohou hosté velmi bohatě posnídat. Rádi nabídneme domácí lívance s ovocným tvarohem a pravou šlehačkou, teplý jablkový koláč, máslové croissanty, makový řez s drobenkou, babiččin štrůdl, čokoládové brownies, koláčky dle denní nabídky a medovník podle staré receptury.

Ze slaného sortimentu můžeme nabídnout křupavé plněné bagety se šunkou a sýrem, nebo s mletým masem a čedarem. Pro vegetariány je připravena mozzarella s rajčatovou salsou.

Pestrost nápojů patří k dobré snídani, výborné domácí pečené čaje (rebarbora – malina, hruška-zázvor-skořice, švestka-badyán). Čaj TEA DIAMOND je diamantem mezi čaji, balen v originální tkanině, která umožnuje velmi dobrý kontakt s lístky a vodou. Hosté si mohou dále vybrat báječné chutě nejkvalitnějších čajových směsí (černý čaj, zelený, ovocný, bylinná zahrada, šípek s ibiškem a další). I čaje z čerstvého zázvoru, nebo z čerstvé máty nikdy nechybí v naší nabídce.

Mléčné koktejly z plnotučného mléka (jako za starých časů :), ovocné šťávy z čerstvého ovoce – mrkev, jablko, pomeranč přímo namícháme podle vaší chutě.

Nezapomínáme na naše nejmenší návštěvníky s kakaem nebo horkou mléčnou pěnou s příchutí jahod, karamelu nebo čokolády.

Snídaně u nás, to je Váš začátek úspěšného dne!

Kavárna Modré dveře © 2020 - 2024, náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, tel.: 602 331 996