Nápoje

V naší kavárně servírujeme nejrůznější druhy nápojů, od studených po teplé, od jednoduchých po míchané, od průmyslově vyráběných po naše vlastní domácí. Nápoje jsou důležitým zdrojem tekutin, které jsou životně důležité v každém věku, proto je naše nabídka velmi pestrá a zohledňující jak jednorázové zahnání žízně, tak klidné vychutnání zdravých a uklidňujících nápojů. 

Z našich nápojů pro Vás vybíráme

Pečené čaje

Domácí pečené čaje jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího ovoce bez konzervantů a chemických přísad. Nabízíme Vám několik příchutí vhodných pro zimní i letní období. Přijďte si vychutnat pečený čas s různou kombinací ovoce a koření.

Fresh nápoje

Naše čerstvě lisovaná šťáva Vás nejen nabije energií, ale i dodá vašemu tělu vitamíny a třeba i zažene hlad. Naše nápoje jsou úžasné pro chuť i pro zdraví. Rádi Vám poradíme a naservírujeme ten pravý fresh nápoj určený přímo pro Vás jak v zimním, tak v letním období.

Káva

Jsme kavárna, kde si můžete vychutnat výjimečnou královskou kávu Dallmayr. Pro výrobu této kávy jsou používány výhradně nejjemnější druhy káv z horských oblastí nejlepších provincií světa. Servírujeme podle přání několik druhů kávy.

Zveme Vás co nejsrdečněji na lahodnou kávu, voňavý čaj nebo koktejl, ke kterému Vám nabídneme čerstvý zákusek podávaný přímo v kavárně nebo podle počasí na venkovní zahradě. Celou nabídku nápojů najdete na Nápojovém lístku.

Těšíme se na Vás!

Kavárna Modré dveře © 2020 - 2024, náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, tel.: 602 331 996